Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
ELU VÕIMALIKKUSEST PÄRAST MEID

2.-11.juulil 2007 korraldasid MTÜ Hinokad koostöös Kanepi noortekeskuse ning Ape ja Balvi noortekeskustega Lätist Põlgastes rahvuvahelise noortelaagri. Kokku tuli 18 Kanepi noort ja 20 läti noort. Noortelaagri teemaks oli „Elu võimalikkusest pärast meid”.


Üritusi oli mitmesuguseid: omakeski ja ka targemate abiga mõelda säästlike eluviiside järgimise võimalikkusest igapäevaelus, anda vanadele asjadele uus elu läbi taaskasutuse ja kunsti ning õppida tundma looduses kasvavaid taimi ja puudel laulvaid linnukesi. Külla sõideti ratastel nii Varbuse maanteemuuseumile kui Tilleoru matkarajale, ekskursioonile mindi savimaja ehitajatele ning ökomaja omanikele Tiidule ja Annelyle. Kavakohaselt viisime läbi loodusepäeva, ökoehituse päeva, jalgrattapäeva, mahetoidu päeva, kunstipäeva jpm. See oli vaid väike sissejuhatus hulgalistele tegevusetele, mis tehti.

 

Käesolev projekt viid ellu Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetuse abil. Selle projekti sisu ei pruugi tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust.

Täname oma sõpru: A.Le Coq, Arke Lihatööstus, AS Värska Vesi, MTÜ Klubi Syrus Ralli, Kanepi Vallavalitsus.

  

Projektijuht: Liina Margna

NB!!!!!!Parimad programmi Euroopa Noored raames teostatud projektid

27. Aprill 2008
Euroopa Noored auhinnagalal kuulutati välja parimad programmi Euroopa Noored raames aastatel 2005-2007 Eestis teostatud noorteprojektid.

Euoopa Noored Eesti büroo juhataja Reet Kosti sõnul väärivad tunnustust kõik programmi kaasabil ellu viidud projektid. "Nominentideks valisime aga kuues kategoorias enim silma paistnud ning võitjateks kõige tublimad projektiteostajad", selgitas Kost.

Katekooriad ja võitjad olid:

1. Noored ja organisatsioonid, kes on oma projekti kaudu aidanud pöörata tähelepanu olulisele teemale või arengule ühiskonnas.

Võitja:
MTÜ Hinokad noortevahetus „Life traces after us!"

Keskkonnateemaline Eesti ja Läti noortevahetusprojekt tutvustas elustiili - kasuta vähem, taaskasuta ning töötle ümber. Projekti raames tehti kohalikku kooli HEA TUBA ehk remonditi loodussõbralikke materjale kasutades üks ruum, kus noored saavad oma vaba aega veeta. Selle noorte tublil osalusel läbi viidud projekti jooksul tarbiti vaid mahetoitu.